В процес 52 Приключени 429

Сигнал №204

Ремонт на светофар

Начало
19.05.2020
ID:
204

Неработещ светофар

Подаден от: Яна Стоева

Място/адрес: Гр. Асеновград, бул. България

Описание: Светофар на бул. България има повреда и е необходимо да бъде ремонтиран. Както се вижда от приложената снимка, разделът, който свети за пешеходците на едната пътека го няма, така е и на другите страни. Моля за проверка и спешен ремонт.


Статус: Приключен
Оценка: 1 от 1 потребител

История на промените

  • 26.05.202014:30
    Уважаема г-жо Стоева! Извършена е проверка по Вашия сигнал. В момента, в който е била напарвена снимката, се е осъществявал ремонт на светофарната уредба, който вече е приключил. Към днешна дата светофарът функционира нормално.
  • 20.05.202011:46
    Сигналът е получен и е в процес на обработка.

Всички видове сигнали