В процес 61 Приключени 2547

Сигнал №2039

ЛИПСА НА УЛИЧНО ОСВЕТЛЕНИЕ - ул. Брегалница

Начало
15.11.2022
ID:
2039

Неработещо улично осветление

Подаден от: Илиан Илиев

Място/адрес: ул. „Брегалница“ 2, 4230 Център, Асеновград, България

Описание: Здравейте! Моля, за вашето съдействие относно възстановяването на уличното осветление на цялата ул. Брегалница! За съжаление от няколко дни няма никакво улично осветление по цялата улица и през цялата тъмна част на денонощието... Благодарим предварително, за съдействието! С уважение, Илиан Илиев


Статус: Приключен
Оценка: 4 от 1 потребител