В процес 61 Приключени 2547

Сигнал №2037

Уличното осветление на ул.Воденска и около нея свети през деня,а вечер е тъмно

Начало
15.11.2022
ID:
2037

Неработещо улично осветление

Подаден от: Димитър

Място/адрес: ул.Воденска Асеновград

Описание: Уличното осветление на ул. Воденска и околните улици свети през деня,а вечерта е тъмно!


Статус: Приключен
Оценка: 5 от 1 потребител