В процес 61 Приключени 2547

Сигнал №2035

Ремонта пред общината

Начало
14.11.2022
ID:
2035

Друго

Подаден от: Гина Стойкова

Място/адрес: Площад Академик Николай Хайтов

Описание: Искам да повдигна въпрос относно така нашумелия ремонт на 20-тина метра, конкретно и единствено пред Общината. Доста нелепа е липсата на рампа и съоражение за колички и инвалиди към входа на общината и библиотеката откъм стълбите на площада. Да не говорим, че предназначеният за това асансьор не е въведен в експлоатация. Майка съм и съм с количка през цялото време, ако поради невъзможност да си платя данъци, предполагам отново вината ще бъде моя. Още нещо, сигурно други улици в града с необходимост от ремонт не съществуват, да не говорим за състоянието на плочките на 30 метра от ремонта, което е епицентър на травми, фрактури и опасни ситуации, потресаващо състояние на всички улици и тротоари.


Статус: Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

История на промените

  • 15.11.202208:28
    Здравейте, уведомяваме Ви, че всеки желаещ да посети информационен център на община Асеновград, по каквато и да е причина, било то майка с количка или човек в неровностойно положение може да го направи през служебният вход на общината и да използва вътрешният асансьор. Рампата за хора в неревностойно положение и асансьора предстои да бъдат пуснати в експлоатация.
  • 14.11.202211:52
    Сигналът е получен и е в процес на обработка.

Всички видове сигнали