В процес 37 Приключени 1744

Сигнал №2033

Неработещо улично осветление на ул. Драгоман

Начало
11.11.2022
ID:
2033

Неработещо улично осветление

Място/адрес: ул. Драгоман

Описание: Здравейте, искам да подам сигнал, че не работи уличното осветление на част от ул. Драгоман в Асеновград, лампите който започват от ул. Брегалница до ул. Копринарска.


Статус: Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител