В процес 37 Приключени 1744

Сигнал №2031

До инспекторат паркинги и гаражи

Начало
11.11.2022
ID:
2031

Друго

Подаден от: Костадин

Място/адрес: Асеновград ул. Цар Иван Асен II

Описание: От кога паркоместата за инвалиди се префоставят за паркиране на шефове на разни служби по Асеновград


Статус: Приключен
Оценка: 1 от 1 потребител

История на промените

  • 15.11.202208:26
    Здравейте, уведомвяме Ви, че местата за инвалиди в Зоните за платено паркиране и Общинските паркинги на територията на гр. Асеновград се ползват от притежатели на инвалидни стикери. При липса на стикер лицето подлежи на санкция в рамките на работния ден.
  • 11.11.202209:07
    Сигналът е получен и е в процес на обработка.

Всички видове сигнали