В процес 37 Приключени 1744

Сигнал №2030

Неизправна лампа на улично осветление

Начало
10.11.2022
ID:
2030

Опасни висящи кабели

Подаден от: Станисла Тосков

Място/адрес: ул.Цар Иван Асен II 59

Описание: По стълба на лампата протича ток ,много е опасно ,намира се до детска плщадка .


Статус: Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител