В процес 44 Приключени 1506

Сигнал №203

Липса на осветление

Начало
19.05.2020
ID:
203

Неработещо улично осветление

Подаден от: Иванка Манова

Място/адрес: ул. Борова, 4254 Долнослав, България

Описание: Приложено се вижда как сте приключили сигнала ми с номер 171. Видно е, че лампи все още липсват. Вече почти 6 месеца търсите вариант за поставянето на 2-3 лампи. За Вас това нормално ли е? Моля да не сменяте статуси без да сте разрешили проблема. Оставам в очакване.........


Статус: Приключен
Оценка: 1 от 1 потребител

История на промените

  • 26.05.202010:42
    Уважаема г-жо Манова, уведомяваме Ви, че наш екип е бил на посочения от Вас адрес. По цялата дължина на улица „Борова“ има поставено работещо улично осветление, освен в края й (около 50 метра). Община Асеновград няма одобрен бюджет за изграждане на допълнителна осветителна инсталация, освен изградената до момента по инвестиционна програма.
  • 20.05.202011:46
    Сигналът е получен и е в процес на обработка.

Всички видове сигнали