В процес 37 Приключени 1744

Сигнал №2028

Не работещо улично осветление

Начало
10.11.2022
ID:
2028

Неработещо улично осветление

Подаден от: Христина Томова

Място/адрес: ул.Драгоман 12

Описание: сигнал за не работещо улично осветление на ул. "Драгоман"


Статус: Приключен
Оценка: 5 от 1 потребител