В процес 37 Приключени 1744

Сигнал №2026

Листа от обществените липи

Начало
09.11.2022
ID:
2026

Отпадъци/почистване

Подаден от: Христина Семерджиева

Място/адрес: Садовска 12

Описание: Относно:подаден сигнал 2013 и нищо не е направено.


Статус: Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

История на промените

  • 11.11.202215:50
    Здравейте, уведомяваме Ви, че поради сезона на активен листопад всички работници са пренасочени за почистване на главните булеварди. След почистването им /в рамките на максимум една седмица/ ще бъдат предприети мерки по почистване и на второстепенните улици.
  • 10.11.202208:15
    Сигналът е получен и е в процес на обработка.

Всички видове сигнали