В процес 37 Приключени 1744

Сигнал №2024

Неработещо улично осветление

Начало
09.11.2022
ID:
2024

Неработещо улично осветление

Място/адрес: бул България, бензиностанция ШЕЛ

Описание: На 15.02.2022г подадох сигнал за неработещо улично осветление на бул. "България" преди и след бензиностанция ШЕЛ. На 18.04.22 съм уведомена, че проблемът е отстранен. Проблемът не е отстраненвече 9 месеца. Подавам втори сигнал за неработещото осветление в района на бензиностанция ШЕЛ. Моля отговарящите за това лица да се заемат с разрешаването на казуса.


Статус: Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител