В процес 49 Приключени 1719

Сигнал №2023

Преградена улица

Начало
09.11.2022
ID:
2023

Въпрос

Подаден от: Валентин Янев

Място/адрес: ул. „Булаир“ 12, 4230 Център, Асеновград, България

Описание: След кръстовището на улица Булаир с улица Георги Данчов, Булаир става улица без изход. Същата е преградена по средата с три бетонни кашпи, като по този начин е ограничен дстъпът с автомобили до самият и край. Въпросът ми е законно ли е преградена улицата и ако е законно, на основание закона за достъп до обществена информация? Моля да ми бъде предоставена заповедта /решението/ с което е узаконено това.


Статус: Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

История на промените

  • 19.01.202316:01
    Във връзка с Ваш сигнал, постъпил на 09.11.2022г. на електронния портал за сигнали на община Асеновград, Ви уведомяваме, че беше извършена проверка на място. ул. "Булаир" е топикова улица. Кашпите са поставени от община Асеновград преди много години и се поддържат от църковното настоятелство към параклиса с цел облагородяване на района.
  • 09.11.202210:37
    Сигналът е получен и е в процес на обработка.

Всички видове сигнали