В процес 108 Приключени 2601

Сигнал №2021

Неработещо улично осветление

Начало
08.11.2022
ID:
2021

Неработещо улично осветление

Подаден от: Георги Стефанов

Място/адрес: Ул.Спортист 64 -66

Описание: Не работи уличното осветление на ул.Спортист между номера 64 и 66.


Статус: Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител