В процес 44 Приключени 1506

Сигнал №202

Нерегламентиран търговец

Начало
18.05.2020
ID:
202

Друго

Място/адрес: Александър Стамболийски 28

Описание: Сигнализирам за нерегламентиран търговец пред болницата на дувара продава череши , общината е осигурила места за тази дейност , както и на общината да се плаща тротоарно право .Моля да проверите търговеца .Аз мисля, че той няма право да продава там.Надявам се , да се вземат необходимите мерки.


Статус: Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

История на промените

  • 26.05.202010:46
    Уважаеми г-н Генков, уведомяваме Ви, че служители на на община Асеновград извършиха 3 проверки - на 19.05.20 г., 20.05.20 г. и 21.05.20 г. На 19.05.20 г. не бе установено наличието на търговец, извършващ нерегламентирана търговска дейност. На 20.05.20 г. на входа на МБАЛ - Асеновград търговец е продавал череши, дадено е предписание да продава стоката само на регламентираните за това места и при следващо нарушение ще бъде санкциониран. На 21.05.20 г. не бе установено наличието на търговец, извършващ нерегламентирана търговска дейност.
  • 19.05.202013:00
    Сигналът е получен и е в процес на обработка.

Всички видове сигнали