В процес 192 Приключени 2653

Сигнал №2017

липса на улично осветление

Начало
07.11.2022
ID:
2017

Неработещо улично осветление

Подаден от: Албена Янакиева

Място/адрес: моста на пазара

Описание: Здравейте, на моста на пазара липсва улично осветление. Това е място, през което минават и ученици които се връщат от втора смяна от Пловдив.Моля за действия.


Статус: Приключен
Оценка: 5 от 1 потребител