В процес 186 Приключени 2716

Сигнал №2016

Паднал знак

Начало
07.11.2022
ID:
2016

Повредена/липсваща табела/пътен знак

Подаден от: Михаил Кочанов

Място/адрес: ул. „Оборище“ 14, 4231 Център, Асеновград, България

Описание: Паднал знак


Статус: Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител