В процес 44 Приключени 1506

Сигнал №201

Пътя до село Новаково

Начало
18.05.2020
ID:
201

Въпрос

Подаден от: Марияна Кунева

Място/адрес: Село Новаково

Описание: От разклона за село Новаково има много дупки. Ще бъдат ли запълнени?


Статус: Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

История на промените

  • 15.12.202021:27
    Уважаема г-жо Кунева, пътят за село Новаково вече е ремонтиран.
  • 03.06.202010:24
    Уважаема г-жо Кунева, цитираният участък ще бъде предвиден за изпълнение към договора за текущ ремонт на общинска пътна мрежа за 2020 г.
  • 19.05.202012:59
    Сигналът е получен и е в процес на обработка.

Всички видове сигнали