В процес 93 Приключени 2823

Сигнал №2008

Проблем с новата велоалея

Начало
04.11.2022
ID:
2008

Друго

Подаден от: Станислав Райков

Място/адрес: Стара Планина 11

Описание: Асфалта цъфти и се разпада!


Статус: Приключен
Оценка: 3 от 1 потребител