В процес 183 Приключени 2648

Сигнал №2007

Изоставено купе на автомобил

Начало
04.11.2022
ID:
2007

Отпадъци/почистване

Място/адрес: Асеновград ул.Княз Александър батенберг 89

Описание: Пускам за 3 път сигнал за тази кола вашият отговор преди месец беше следния : Относно изоставено купе на автомобил в гр. Асеновград на ул. "Кн. Ал. Батенберг" бяха извършени неколкократни проверки след изтичане срока на доброволно премахване. На 19.09.2022 Комисия назначена със Заповед на Кмета на Община Асеновград залепи предписание и състави констативен протокол. На 04.10.2022 ще бъде извършена повторна проверка. Ако след изтичането на 14-дневния срок купето не бъде премахнато ще бъде приложена процедурата по чл.73 от Наредбата за управление на отпадъците. Колата продължава да е там въпреки че е минал срока който сте написали от 14 дни дори и месец е минал , какво трябва телевизията ли да докарам за да обесни някой на тези хора да го махнат от там !!!!!! Моля погрижете се веч


Статус: Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

История на промените

  • 04.05.202303:10
    Здравейте! Установено е, че купето се намира в собствен имот.
  • 12.03.202323:41
    Здравейте! Липсата на регистрационен номер на автомобила-шаси-купе възпрепятства установяването на собственика, който така и не се отзова на предписание №142 от 19.09.22 г. за доброволно преместване. Следва издаване на Заповед за принудителното му преместване.
  • 04.11.202209:02
    Сигналът е получен и е в процес на обработка.

Всички видове сигнали