В процес 183 Приключени 2648

Сигнал №2005

Сигнал

Начало
03.11.2022
ID:
2005

Отпадъци/почистване

Подаден от: Иванка Илиева

Място/адрес: ДГ ,,СЛЪНЦЕ " задния вход.

Описание: Здравейте! Искам да Ви помоля спешно да се почисти задния вход на ДГ"Слънце".На входа има поставен кош(което е много добре),но този кош не е чистен поне три седмици,както и падналите листа от дърветата! Всички боклуци от коша са по тротоара. Не мисля ,че това е примера който трябва да даваме на децата си.


Статус: Приключен
Оценка: 4 от 1 потребител

История на промените

  • 11.11.202216:47
    Здравейте, уведомяваме Ви, че съгласно Наредба за опазване и поддържане на обществения ред, чистотата, строителството и околната среда на територията на Община Асеновград, е задължение на собственика или ползвателя на имота да поддържа прилежащите части към имота си. Предвид горното, почистването на тротоарите около детска градина Слънце е задължение на персонала на детското заведение. Община Асеновград извършва периодично почистване на района около детската градина. Ще бъдат възложено на сметопочистващата фирма да пренасочени работници за ръчно почистване на района.
  • 03.11.202209:42
    Сигналът е получен и е в процес на обработка.

Всички видове сигнали