В процес 93 Приключени 2823

Сигнал №2004

Не се вижда светофара на училище Христо Ботев от дървото

Начало
02.11.2022
ID:
2004

Друго

Подаден от: Николай Костадинов

Място/адрес: Асеновград кв, Запад

Описание: Светофара на училище Христо Ботев не се вижда от листата на дървото! И свети твърде слабо и няма добра видимост!


Статус: Приключен
Оценка: 5 от 1 потребител