В процес 193 Приключени 2653

Сигнал №2003

от дълги години изоставена кола с № РВ 4966 РК

Начало
02.11.2022
ID:
2003

Друго

Място/адрес: Ул. Княгиня Евдокия № 4

Описание: На улица Княгиня Евдокия № 4 е паркирана от дълги години стара кола с изпочупени стъкла и се пълни непрекъснато с боклуци. Колата е на един от собсвениците на сградата, които нехае за това положение! Освен това, колата заема едно от толкова необходимите за живущите паркоместа! Същия собственик ползва поради тази причина две паркоместа и отнема правото на другите живущи в сградата да паркират колите си на безопасно за място! Номера на колата е: РВ 4966 РК Моля за съдействие от общината, да бъде отсранена колата и освободено мястото в полза на всички живущи! Благодаря за подкрепата в усилията ни за чистота и ред!


Статус: Приключен
Оценка: 3 от 1 потребител