В процес 193 Приключени 2657

Сигнал №2001

Стърчащ пън на тротоар

Начало
02.11.2022
ID:
2001

Друго

Подаден от: Никола Стойков

Място/адрес: Ул. Цар Иван Асен втори # 2

Описание: На тесния тротоар пред цитирания адрес, стърчи пън от отрязано дърво около 15 см , като корените на бившето дърво са компрометирали тротоарните плочи допълнително. През местото на този път, който е трябвало да бъде премахнат с корените от фирмата на която сте възложили отсичането, минава стотици ученици, майки с колички или всякакви други пешеходци всеки ден. Виждал съм много хора да се спъват и падат , като благославят нечия майка на висш общински служител. Преценете кога ще си довършите работата с пъна и с плочките на тротоара.


Статус: Приключен
Оценка: 1 от 1 потребител