В процес 148 Приключени 2632

Сигнал №2000

Лясковската река

Начало
02.11.2022
ID:
2000

Отпадъци/почистване

Подаден от: Ники

Място/адрес: XVH7+CF Асеновград, България

Описание: Според мен не трябва да е бунище там, че е прекрасно място за отдих и след природа, ако може да го изчистите и да слагате кошове, или другия път ние ще го изчистеми


Статус: Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

История на промените

  • 07.11.202217:01
    Относно установяване на нерегламентирано замърсявания на територията на с. Бачково, Ви уведомяваме, че е възложено на Христо Калчев – кметски наместник на населеното място да предприеме мерки по почистането на замърсения терен в срок до 24.11.2022г.
  • 02.11.202210:44
    Сигналът е получен и е в процес на обработка.

Всички видове сигнали