В процес 38 Приключени 1657

Сигнал №200

Опасна детска площадка

Начало
18.05.2020
ID:
200

Опасна детска площадка

Подаден от: Христо Стоянов

Място/адрес: Гр. Асеновград ул.Акация ул. Латинска ул. Моргаш

Описание: След много разговори с ваши сложители който си прехвърляха обажданията от различни отдели от 270, 294,312,267,328 всички служители си прехвърлят отговорноста. МОЛЯ ДА СЕ ОБЪРНЕ ВНИМАНИЕ НА ДЕТСКАТА ПЛОЩАДКА МНОГО Е ОПАСНА. Надявам се на вашето съдействие. Прилагам снимков материал.


Статус: Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

История на промените

  • 14.08.202012:17
    Уважаеми г-н Стоянов, извършен е текущ ремонт на детската площадка.
  • 26.05.202010:36
    Уведомяваме Ви, че е необходимо да се извърши съвместен оглед на детската площадка от представители на община Асеновград и фирмата, извършваща текущи ремонти. При посещение на място ще се преценят необходимите ремонтни дейности, които да осигурят безопасната експлоатация на детската площадка. Очаква се това да бъде извършено в срок най-късно до 29.05.20 г.
  • 19.05.202012:59
    Сигналът е получен и е в процес на обработка.

Всички видове сигнали