В процес 157 Приключени 2633

Сигнал №1998

Контейнер за отпадъци на пътното платно

Начало
01.11.2022
ID:
1998

Отпадъци/почистване

Място/адрес: ул. „Спортист“ 90, 4230 Център, Асеновград, България

Описание: Искам да подам сигнал относно местоположението на контейнера за отпадъци, който се намира буквално върху пътното платно между ул. Никола Кръстев и ул. Спортист. Всеки ден ми се налага да минавам от там и разминаването на две коли едновремно е невъзможно. Отделно и в дните, в които от съседни фирми изхвърлят отпадъци в него, трябва да бъдат изчаквани да си свършат работата, за да може колата да премине. Мисля, че е крайно наложащо на този контейнер да му се намери място, предназначено за него, а не да стои на пътя.


Статус: Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

История на промените

  • 11.11.202216:54
    Във връзка с получен сигнал от Вас на 01.11.2022г., относно местоположението на контейнера за отпадъци на ъгъла на ул. „Никола Кръстев“ с ул. „Спортист“. Вашия сигнал е преднасочен съм обслужваща фирма, с която община Асеновград има сключен договор за предприемане на действия от тяхна страна, а именно: 1. След обслужване на разположения контейнер да се върне в определената точка /джоб/. 2. Също така разпиляните отпадъци около съдовете за отпадъци да почиства
  • 01.11.202211:24
    Сигналът е получен и е в процес на обработка.

Всички видове сигнали