В процес 49 Приключени 1719

Сигнал №1997

Превръщане на детска площадка в бърдак

Начало
01.11.2022
ID:
1997

Опасна детска площадка

Подаден от: Михаил Тодоров

Място/адрес: Любен Каравелов 2

Описание: В детската площадка в квартал "Зъбчето" може да се види всичко друго, но не и играещи деца. Още от най-ранни часове започва потенето на алкохол, играе се комар, слуша се силна музика, уринира се навсякъде, постоянни кавги, боища, боклуци, чупят се стъклата на магазините.... Незнам как никой от общината не е забелязал какво се случва и как всичко е разрушено и заприличало на сметище. Вземете мерки за да има къде да играят децата ни.


Статус: Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

История на промените

  • 18.11.202215:27
    Сигналът Ви е изпратен по компетентност до РУ – Асеновград, за да извършат необходимите проверки. За да бъде обърнато внимание на момента и да се предприемат незабавни мерки, следва да позвъните на тел. 112 в момента, в който е налице ситуацията. Целта е полицейските служители да установят нарушителите по време на извършване на нарушението. Относно чистотата има назначени работници, които ежедневно почистват района.
  • 01.11.202209:15
    Сигналът е получен и е в процес на обработка.

Всички видове сигнали