В процес 193 Приключени 2653

Сигнал №1996

Пътна безопасност

Начало
31.10.2022
ID:
1996

Предложение

Подаден от: Красимира Панайотова

Място/адрес: Асеновград, ул.Александър Стамболийски

Описание: Здравейте, след подаден от съпруга ми сигнал на 25.07.22г по ел.поща , но без обратен отговор, за поредна катастрофа на ул.Ал.Стамболийски в близост до разклона за Околовръстното, повдигам ОТНОВО проблема за пътната безопасност. Въпреки поставената камера, ДРИФТОВЕТЕ ПРОДЪЛЖАВАТ и създават предпоставка за нови ПТП-та. Явно камерата не може да ги спре. В тази връзка се позовавам на НАРЕДБА № РД-02-20-10 ОТ 5.07.2012г. на МРРБ, чл.8, ал.1, т.4 за поставяне СПЕШНО на "легнали полицаи" по ул.Ал.Стамболийски в района след болницата до разклона за Околовръстното. Направиха се две нови пешеходни пътеки, които обаче ТРЯБВАШЕ ДА БЪДАТ ПОВДИГНАТИ, а и със специално осветление, защото вечер маркировката не се вижда. Два "легнали полицаи" ще решат проблема с джигитите, а и това е бюджетен вариант.


Статус: Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител