В процес 148 Приключени 2632

Сигнал №1992

Внимание

Начало
30.10.2022
ID:
1992

Опасна сграда или съоръжение

Подаден от: Мария

Място/адрес: Бул.България

Описание: Моля да се осигури безопасно преминаване (слизане и качване) през бордюра за майки с детски колички и хора в неравностойно положение! Тъй като бордюра е доста висок и опасен! Както и да се предвиди повече зелени секунди на пешеходният светофар на най голямото и опасно кръстовище в града. Светофар на бул. България до сладкарница Нико!


Статус: Приключен
Оценка: 1 от 1 потребител

История на промените

  • 18.11.202216:37
    Здравейте, уведомяваме Ви, че предстои ремонт на тротоара в участъка от кръстовището с ул. „Борислав“ до кръстовището с ул. „Марица“ и съответно ще бъде изпълнено понижаване на бордюра, за да се осигури достъп на майки с колички и на хора в неравностойно положение. В момента екипите работят по ул. „Васил Левски“ и след като приключат ще започнат ремонта на горе споменатият участък.
  • 31.10.202208:15
    Сигналът е получен и е в процес на обработка.

Всички видове сигнали