В процес 194 Приключени 2653

Сигнал №1991

Контейнер за смет

Начало
30.10.2022
ID:
1991

Предложение

Подаден от: Димитър Запрянов

Място/адрес: Асеновград ул Здравец

Описание: Моля,да бъде поставен контейнер за смет на ул Здравец до номер 1, където има свободно пространство, тъй като живущите, които сме на тази улица не разполагаме с контейнер за смет .Най-близките ни контейнер е на ул Хаджи Димитър с ул.Брегова.Благодаря за съдействието Ви.


Статус: Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

История на промените

  • 15.11.202216:48
    Здравейте, уведомяваме Ви, че разположението на контейнерите на територията на гр. Асеновград е по одобрена схема от кмета на община Асеновград. Сметосъбиращата техника не може да маневрира на същата улица, тъй като същата е тясна и без изход. Всички живущи в района се ориентират към близко разположените съдове на ул. „Хаджи Димитър“ и ул. „Ген. Дандевил“.
  • 31.10.202208:14
    Сигналът е получен и е в процес на обработка.

Всички видове сигнали