В процес 44 Приключени 1506

Сигнал №199

Неработещо улично осветление

Начало
18.05.2020
ID:
199

Неработещо улично осветление

Подаден от: Христо Станчев

Място/адрес: Улица Генерал Данаил Николаев 3 и 5

Описание: Неработещо улично осветление на улица Генерал Данаил Николаев 3 и 5. Два броя улични лампи не работят!!


Статус: Приключен
Оценка: 5 от 1 потребител