В процес 193 Приключени 2653

Сигнал №1989

Улично осветление

Начало
29.10.2022
ID:
1989

Неработещо улично осветление

Подаден от: Михаил Тодоров

Място/адрес: Любен Каравелов 2

Описание: Здравейте, живея на улица Любен Каравелов 2, точно пред къщата има стълб, който трябва да осветява тази натоварена улица. Проблем 1- осветителното тяло се намира е центъра на короната на дърво, с което в голяма степен се ограничава разпространението на светлината. Проблем 2- осветителното тяло не работи правилно, свети 20-30 секунди след което спира за 1-2 минути. Проблемът не е от скоро, може би 5 години вече, никой не е предприел действия по този важен въпрос. Аз съм с 2 малки деца и през тъмната част на денонощието ми е трудно дори да си отключа входната врата. Ще ви помоля да обърнете внимание на този наболял проблем, защото не е нормално толкова години никой да не обърне внимание на осветлението по тази натоварена улица, водеща към болница, училища и детски градини.


Статус: Приключен
Оценка: 5 от 1 потребител