В процес 148 Приключени 2632

Сигнал №1988

Осветление

Начало
28.10.2022
ID:
1988

Неработещо улично осветление

Подаден от: Костадин Андонов

Място/адрес: Цар Иван Асен ii 57

Описание: Висяща на кабели лампа.


Статус: Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител