В процес 93 Приключени 2823

Сигнал №1987

Градски транспорт

Начало
27.10.2022
ID:
1987

Друго

Подаден от: Халил

Място/адрес: Асеновград

Описание: Здравейте, искам да ви изпратя сигнал за нередности в градския транспорт. Става въпрос за линия номер 4 по която не се спазва график. Не е допустимо в делничен ден в 18:30ч. при наличие на пътници в спирка автобус да приключи работен ден и да тръгне да се прибира в гаража. Видно е, че превозвача не спазва графика си и отказва да изпълнява курсовете които е задължен да изпълнява. Моля да се вземат мерки относно това нарушение по линия №4 което продължава от много дълго време. Също така моля общината стриктно да следи целия градски транспорт, защото има много оплаквания от граждани. Не смятам. че би било трудно да се следи за редовното изпълнение на градския транспорт предвид броя на линиите.


Статус: Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

История на промените

  • 22.12.202216:16
    Здравейте, уведомяваме Ви, че след извършени няколко проверки на автобусна линия 4 за спазването на графика и изпратено писмо до превозвача, автобуса по линия 4 се движи по разписание.
  • 28.10.202209:05
    Сигналът е получен и е в процес на обработка.

Всички видове сигнали