В процес 196 Приключени 2657

Сигнал №1986

Некачествен обществен път в индустриална зона " Изток"

Начало
25.10.2022
ID:
1986

Незаконно строителство

Подаден от: Надежда Паскалева

Място/адрес: Козановско шосе 4; Морелло Фурни ЕООД

Описание: Здравейте! Индустриална зона " Изток" и по -точно ул " Козановско шосе" 4 се нуждае от ремонт на пътя. Тук се намират всички по-големи фирми на града, които внасят данъци и е недопустимо до такава степен да е занемарен пътя. Поставят се знаменца, за да се вижда проблемът от далече. Неравностите затрудняват тировете, които постоянно разтоварват и товарят в тази зона. Време е да се вземат мерки! Благодаря


Статус: Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

История на промените

  • 18.11.202215:55
    Здравейте, уведомяваме Ви, че ремонтирането на цитираната отсечка ще бъде предложено за изпълнение в инвестиционна програма на община Асеновград за 2023 година. В случай, че бъде одобрено предложението, ще се пристъпи към последващи действия.
  • 25.10.202215:21
    Сигналът е получен и е в процес на обработка.

Всички видове сигнали