В процес 148 Приключени 2632

Сигнал №1981

ОСВЕТЛЕНИЕТО НЕ РАБОТИ!!!

Начало
24.10.2022
ID:
1981

Неработещо улично осветление

Подаден от: Онур

Място/адрес: кв.Баделема бл,15 бл,14

Описание: Уличното осветление на кв.Баделема вече от месец не работи !


Статус: Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител