В процес 49 Приключени 1719

Сигнал №1980

Опасни счупени клони

Начало
19.10.2022
ID:
1980

Опасна детска площадка

Подаден от: Християна Налбантова

Място/адрес: ул. "Цар Иван Асен II" 82

Описание: В детската площадка на ул. "Цар Иван Асен II" 82 има опасни счупени и висящи клони, както и извън нея. Моля, да бъдат отстранени, защото са опасни за децата и техните придружители. Също така, в непосредствена близост до детската площадка, има счупен капак на улична лампа.


Статус: Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

История на промените

  • 03.11.202215:58
    Здравейте, уведомяваме Ви, че е извършено обследване на всички дървета, находящи се в зелената площ на ул. „Цар Иван Асен II“ № 82. Ще бъде възложено на фирма изпълнител да подкастри всички дървета, нуждаещи се от повдигне на короните и почистване на сухи и счупени клони.
  • 24.10.202208:23
    Сигналът е получен и е в процес на обработка.

Всички видове сигнали