В процес 44 Приключени 1506

Сигнал №198

Жалба относно паркиране пред гаражи на сграда

Начало
17.05.2020
ID:
198

Друго

Място/адрес: ул. „Георги Данчов“ 7, 4230 Център, Асеновград, България

Описание: Моля да ми бъде разрешено да поставя стационарни скоби пред гаража ми или общината да постави знак „Паркирането и престоя забранен“ на ул.Булаир, към, която гледат входовете/изходите на гаражите на сградата. Превърнали сме се на пъдари всички от сградата за да не паркира някой пред гаражите. Случвало ни се е понякога да закъснявамо по 1-2 часа за работа защото някой е паркирал пред гаражите и полицията се опитва да го открие. Моля да вземете необходимите мерки и действия.


Статус: Приключен
Оценка: 1 от 1 потребител

История на промените

  • 28.05.202014:13
    Уважаеми г-н Янев, при извършената проверка по сигнал на 21.05.20 г. от Дейност "Инспекторат, паркинги и гаражи" към община Асеновград на улиците "Булаир" №10 и "Георги Данчов" №7 нямаше установени пречещи коли пред гаражи.
  • 19.05.202012:57
    Сигналът е получен и е в процес на обработка.

Всички видове сигнали