В процес 147 Приключени 2620

Сигнал №1978

Молба до кмета на община Асеновград д-р Христо Грудев

Начало
18.10.2022
ID:
1978

Отпадъци/почистване

Място/адрес: “АлександърII” 50

Описание: Моля да бъде премахната стара кола(тъмно син Форд),която пречи паркирането и движението по улицата


Статус: Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител