В процес 148 Приключени 2632

Сигнал №1975

Течащ противопожарен кран

Начало
17.10.2022
ID:
1975

Теч на вода

Подаден от: Велислава

Място/адрес: Ул." Шипка", 17

Описание: Сигнализирам за теч на питейна вода от противопожарен кран на ул."Шипка", след номер 15.


Статус: Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител