В процес 148 Приключени 2632

Сигнал №1974

Бездействие

Начало
17.10.2022
ID:
1974

Друго

Подаден от: Велика Цочева

Място/адрес: Асеница 4

Описание: Има подаден сигнал ,преди повече от година за незаконно строителство на горепосочения адрес . Въпроса ми е защо до момента не са предприети действия по премахване на съоръжението? Кой не си върши работата съвестно , че се налага всячески да търся отговор на въпроса ми ,който все още остава неуважен?


Статус: Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител