В процес 148 Приключени 2632

Сигнал №1973

Неправилно поставени стрелки на пешеходните пътеки на всички улици с еднопосочно движение на МПС в града.

Начало
17.10.2022
ID:
1973

Друго

Място/адрес: 804 29, 4230 Център, Асеновград, България

Описание: Правилото за пресичане на улица изисква поглеждане и в двете посоки на улицата, и то не по веднъж. Това че по дадена улица е забранено навлизането на МПС в едната посока, не означава, че в тази посока няма да се движат велосипеди, каруци, тротинетки, ролери и каквото там друго се сетите което е безмоторно. Също имайки предвид контрола, спазването и понякога липсата на пътните знаци, не е рядкост и навлизането на МПС в забранената за тях посока. Подвеждането на пресичащите пешеходци да гледат само в едната посока е крайно опасно и може да доведе до много неприятни инциденти.


Статус: Приключен
Оценка: 1 от 1 потребител

История на промените

  • 26.10.202216:40
    Здравейте, уведомяваме Ви, че хоризонталната маркировка е изпърлнена съгласно изискванията на чл.24, ал.8, т.2 от Наредба №2 /17.01.2001 г. за сигнализация на пътищата с пътна маркировка.
  • 17.10.202215:50
    Сигналът е получен и е в процес на обработка.

Всички видове сигнали