В процес 157 Приключени 2633

Сигнал №1972

Опасна детска площадка

Начало
16.10.2022
ID:
1972

Опасна сграда или съоръжение

Подаден от: Георги Тачев

Място/адрес: Кв.Запад

Описание: Детската площадка в кв.Запад до бл.101 е в окаяно състояние от години. Пясъчника е станал затревена площ.Беседкта е счупена, липсва една от вртите, люлеещото конче е счупено, доста от оградните дъски са счупени. Надяваме се, че ще вземете незабавни мерки.


Статус: Приключен
Оценка: 3 от 1 потребител