В процес 157 Приключени 2633

Сигнал №1971

Опасно игрище

Начало
16.10.2022
ID:
1971

Опасна сграда или съоръжение

Подаден от: Георги Тачев

Място/адрес: Кв.Запад

Описание: Искам да сигнализирам за опасно игрище в кв.Запад до бл.109. Игрището е в окаяно състояние. Няма мрежи, вратите към игрището са супени, футболните врати също са счупени и всичко това може да доведе до сериозен инцидент отново. Топката постоянно излиза извън игрището, заради липсващите мрежи и така децата се озовават на натоварените платна за движение.Вярваме,че ще вземете незабавни мерки.


Статус: Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител