В процес 44 Приключени 1506

Сигнал №197

Сметосъбирането

Начало
15.05.2020
ID:
197

Отпадъци/почистване

Подаден от: Лидия

Място/адрес: Асеновград

Описание: Каква е процедурата за да внесем искане от гражданите за отделни кофи за боклук пред къщите и БЕЗПЛАТНИ пунктове за събиране на строителните материали, мебели и др. обемни битови отпадъци (това е практиката на другите Европейски държава за справянето с нерагментираните бунища. Общината няма да взима пари от това, но пък и няма да влага пари за почистването на тези отпадъци, изхвърляни от каруците в града и замърсяването на речното корито. Подписка, жалба или молба трябва да подадем?


Статус: Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

История на промените

  • 19.05.202012:56
    Здравейте! Има действащ отговор със сметопочистващата фирма "КМД". В него са фиксирани броят и видът на съдовете за отпадъци, както и съответните машини, които да ги обслужват. Неъвзможно е към момента да бъде извършена промяна на съдовете, на база действащия договор. Същите са собственост на фирмата и се доставят по схема, разпределена от община Асеновград.

Всички видове сигнали