В процес 148 Приключени 2632

Сигнал №1969

Нефункционираща отвотнителна шахта

Начало
13.10.2022
ID:
1969

Друго

Подаден от: Борис Стойчев

Място/адрес: Асеновград Запад, Асеновград кв. Запад бул. България №77 паркинга на хотел "Сани"

Описание: Минава ,вече почти година и проблема не е решен!Подадох сигнал на 16.11.2021г. с номер 1256!Тази шахта не поема вода ,а също липсват решетки и при преминаване с автомобил може да възникне проблем с окачването!


Статус: Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

История на промените

  • 17.01.202310:56
    Уважаеми господин Стойчев, уведомяваме Ви, че в инвестиционната програма за 2023г. на община Асеновград ще бъдат предложени за извършване на основен ремонт линейните отводнители на кв. Запад, като ще бъде предложено същите да бъдат с по-голям дебит.
  • 14.10.202208:27
    Сигналът е получен и е в процес на обработка.

Всички видове сигнали