В процес 57 Приключени 2546

Сигнал №1968

Неработещо осветление

Начало
13.10.2022
ID:
1968

Неработещо улично осветление

Подаден от: Борис Стойчев

Място/адрес: Асеновград Запад, Асеновград кв. Запад бул. България №77 паркинга на хотел "Сани"

Описание: Уличните лампи не работят от доста време!


Статус: Приключен
Оценка: 4 от 1 потребител