В процес 192 Приключени 2653

Сигнал №1967

Възстановяване на тротоарна настилка

Начало
13.10.2022
ID:
1967

Друго

Подаден от: Филип

Място/адрес: ул. „Сан Стефано“ 12А 4230 кв. Свети Георги, Асеновград, България

Описание: Здравейте, искам да подам сигнал за начина, по който се възстановява тротоарната настилка след изкопни дейности. Моля да бъде извършена проверка и да бъде възстановена настилката в предишния си вид. Доколкото виждам фирмата, която възстановяване няма машина за рязане на плочки и всяка дупка се замазва с цимент. Прилагам и снимки. Очаквам вашия отговор


Статус: Приключен
Оценка: 1 от 1 потребител