В процес 47 Приключени 1827

Сигнал №1964

Пътна настилка

Начало
12.10.2022
ID:
1964

Пропаднал път

Място/адрес: ЖК Изток, бл 7В

Описание: Липса на пътна настилка в ЖК Изток бл.7В


Статус: Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

История на промените

  • 18.11.202216:08
    Здравейте, уведомяваме Ви, че за предприемане на необходимите действия ще бъде извършена проверка за наличие на регулационен план и налична проектна документация. В случай, че се установи, че същите са налични ще бъде изготвено КСС (количествено стойностна сметка) за изпълнение на улицата и ще се даде като предложение за изпълнение в инвестиционна програма 2023 г. на община Асеновград. В случай, че са изпълнени всички горни условия ще се предприемат последващи действия.
  • 12.10.202215:18
    Сигналът е получен и е в процес на обработка.

Всички видове сигнали