В процес 49 Приключени 1719

Сигнал №1962

Тротоарът около ОУ Христо Ботев

Начало
12.10.2022
ID:
1962

Въпрос

Подаден от: Вилиан Христев

Място/адрес: Панайот Сребров 15

Описание: Здравейте, искам да попитам до кога е срокът за възстановяването на тротоарите около училището? В момента децата ни ходят по улиците между колите, защото тротоарите са неизполваеми. От "голямата" фирма Запрянов има 6 работника който с тези темпове няма да приключат до пролетта. Мисля че е редно да се задейства по голям ресурс и да се приключи ремонта максимално кратко преди да е станала някоя беля с децата ни!


Статус: Приключен
Оценка: 1 от 1 потребител